2015-2016 m. sezono Pichichi įskaita: 1. Luis Suarez ("FC Barcelona") - 40;   2. Cristiano Ronaldo ("Real Madrid") - 35;   3. Lionel Messi ("FC Barcelona") - 26.  2015-2016 m. sezono Zamora įskaita: 1. Jan Oblak ("Atletico de Madrid") - 0,47;   2. Claudio Bravo ("FC Barcelona") - 0,69;   3. Alphonse Areola ("Villarreal CF" - 0,81.
Ar žinote, kad ...
Camp Nou stadione yra įrengta nedidelė šventykla, kurioje ant altoriaus guli Blaugrana marškinėliai.
Žinios > Visos naujienos > "Barcelona" be vargo sutvarkė formalumus mače su "Leganes"

"Barcelona" be vargo sutvarkė formalumus mače su "Leganes"

2016/09/18 18:00
Elitinio Ispanijos diviziono debiutantai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti pirmenybių favoritams iš Katalonijos.

Svečiuose žaidusi "Barcelona" lenvai 5:1 patiesė Madrido "Leganes" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi, po vieną - Luisas Suarezas, Neymaras ir Rafinha. "Butarque" stadiono šeimininkams paguodos įvartį įmušė Gabrielis Piresas.

"Leganes" nuo pat susitikimo pradžios ėmė žaisti gana drąsiai ir net pamėgino paspausti "Barcą" jo pačios aikštės pusėje. Katalonai, nors ir padarė kelias smulkesnes klaideles, atsilaikė ir netrukus perėjo į puolimą.

16 minutę L. Messi, gavęs perdavimą iš Luiso Suarezo, iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą. Dar po ketvirčio valandos "Barcelona" lyderis grąžino skolą urugavjiečiui, kuomet neatidžiai sužaidę "Leganes" futbolininkai padovanojo kamuolį L. Messi, o šis netrukus jį parideno L. Suarezui.

Prieš pat pertrauką L. Suarezas "išrašė"rezultatyvų perdavimą Neymarui - 3:0.

Antro kėlinio pradžioje Madrido ekipa pražiopsojo greitą "Barcos" ataką, kurios metu Unai Bustinza savo baudos aikštelėje neleistinu veiksmu ranka patiesė Neymarą. Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo L. Messi.

Rezultatas galėjo būti ir dar dideniu, tačiau dvikovos arbitras neįskaitė Paco Alcacero įvarčio - "Barcos" naujokui užfiksuota nuošalė.

64 minutę įvartį puikiu tolimu smūgiu pelnė Rafinha, o aikštės šeimininkams pasižymėti pavyko jau pačioje rungtynių pabaigoje. Idealia trajektorija kamuolį į Marco-Andre ter Stegeno ginamus vartus pasiuntė meistriškai baudos smūgį atlikęs Gabrielis Piresas.

Iš rungtynių protokolo

CD Leganes: Serantes; Victor, Bustinza, Medjani (45 min. Ruben Perez), Insua, Rico, Sastre, Unai Lopez (61 min. Omar Ramos), Gabriel, Machis (61 min. Szymanowski), Kone.

FC Barcelona: Marc-Andre Ter Stegen, Rafinha, Pique, Umtiti, Jordi Alba, Mascherano, Iniesta (65 min. Denis Suarez), Rakitič (57 min. Arda Turan), Messi, Neymar, Luis Suarez (56 min. Paco Alcacer).

Teisėjas: Ricardo de Burgos Bengoetxea (Baskų krašto teisėjų kolegija).

Įspėjimai: 24 min. Ivan Rakitič; 27 min. Carl Medjani; 39 min. Victor Diaz; 54 min. Unai Bustinza; 80 Neymar' 87 min. Julian Ramos Omar.

Įvarčiai
15 min. (0:1) Lionel Messi
31 min. (0:2) Luis Suarez
44 min. (0:3) Neymar
55 min. (0:4) Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)
64 min. (0:5) Rafinha
80 min. (1:5) Gabriel Pires

© 2007-2015 FCBARCELONA.LT • Visos teisės saugomos • Skelbiant informaciją nuoroda į portalą FCBARCELONA.LT yra būtina.

© Idėja: Rokas Pukinskas  © Dizainas: Adomas Jazdauskas    © Interneto svetainių kūrimas: Inteka     © TVS: iPyramid by Verticus