2015-2016 m. sezono Pichichi įskaita: 1. Luis Suarez ("FC Barcelona") - 40;   2. Cristiano Ronaldo ("Real Madrid") - 35;   3. Lionel Messi ("FC Barcelona") - 26.  2015-2016 m. sezono Zamora įskaita: 1. Jan Oblak ("Atletico de Madrid") - 0,47;   2. Claudio Bravo ("FC Barcelona") - 0,69;   3. Alphonse Areola ("Villarreal CF" - 0,81.
Ar žinote, kad ...
Puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius yra brangiausias "Barcelona" pirkinys per visą klubo istoriją.
Žinios > Visos naujienos > "Barcelona" svečiuose nušlavė Chichono "Sporting" ekipą

"Barcelona" svečiuose nušlavė Chichono "Sporting" ekipą

2016/09/24 21:44
Po sunkaus ir varginančio mačo savaitės viduryje savaitgalio susitikimą Astūrijoje "Barcelona" baigė be didesnių netikėtumų.

Luiso Enrique auklėtiniai "El Molinin" stadione 5:0 nepaliko vilčių Chichono "Sporting" vienuolikei. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Neymaras, po sykį pasižymėjo Luisas Suarezas, Rafinha ir Arda Turanas.

Dvikovoje dominavę "Barcelona" futbolininkai beveik pusvalandį tikrino varžovų gynėjų budrumą, kol galiausiai aikštės šeimininkai neatsilaikė.

29 minutę Luisas Suarezas po tikslaus Arda Turano perdavimo suklaidino iš vartų išbėgusį Ivaną Cuellarą ir pasiuntė kamuolį į tinklą - 1:0.

Nespėjo aikštės šeimininkai atsitokėti po praleisto įvarčio, kai Sergi Roberto "išrašė" perdavimą baudos aikštelėje atsidūrusiam Rafinhai, kuris smūgiu galva iš arti darsyk nuginklavo "Sporting" vartininką.

Po pertraukos "Barcelona" toliau nepaleido iniciatyvos ir lengvai pribaigė varžovus. Svečiams užduotį palengvino patys Astūrijos ekipos žaidėjai: 74 minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo "Sporting" kapitonas Lora, neleistinai pargriovęs puikų mačą sužaidusį Sergi Roberto.

81 minutę po keitimo pasirodęs Paco Alcaceras galėjo pelnyti savo pirmąjį įvartį, tačiau pataikė į skersinį. "Sporting" baudos aikštelėje pirmas prie kamuolio atsidūręs Neymaras, meistriškai sužaidė krūtine ir pelnė trečiąjį savo komandos įvartį.

Dar po akimirkos S. Roberto asistatvo Arda Turanui, kurį Astūrijos vienuolikės žaidėjai paliko be priežiūros baudos aikštelėje. "El Molinon" šeimininkų triuškinimą baigė Neymaras, gavęs perdavimą iš Deniso Suarezo - 5:0.

Iš rungtynių protokolo

Sporting de Gijon: Ivan Cuellar, Lora, Mere, Amorebieta, Lillo, Sergio, Cases, Moi Gomez (67 min. Dani Ndi), Victor Rodríguez (76 min. Douglas), Burgui Duje Čop (67 min. Carlos Castro).

FC Barcelona: Marc-Andre ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Mathieu, Digne, Busquets (68 min. Denis Suarez), Rafinha, Andre Gomes, Arda Turan, Suarez (72 min. Paco Alcacer), Neymar.

Teisėjas: Carlos del Cerro Grande (Madrido teisėjų kolegija).

Įspėjimai: 9 min. Lora; 87 min. Fernando Amorebieta.
74 min. Lora ("Sporting de Gijon") pašalintas iš aikštės.

Įvarčiai
29 min. (0:1) Luis Suarez
32 min. (0:2) Rafinha
81 min. (0:3) Neymar
85 min. (0:4) Arda Turan
88 min. (0:5) Neymar

© 2007-2015 FCBARCELONA.LT • Visos teisės saugomos • Skelbiant informaciją nuoroda į portalą FCBARCELONA.LT yra būtina.

© Idėja: Rokas Pukinskas  © Dizainas: Adomas Jazdauskas    © Interneto svetainių kūrimas: Inteka     © TVS: iPyramid by Verticus